آیا ساخت Ùˆ ساز بدون تیرآهن Ù…Ù…Ú Ù† است؟

From SAM
Jump to navigation Jump to search

میلگرد آجدار چیست ؟
قیمت میلگرد آجدار
میلگرد آجدار
میلگرد آجدار، آرماتور یا آهن فولادی می باشد که در سازه های بتنی به منظور فراهم نمودن مقاومت کششی مطلوب در سازه و جبران مقاومت کششی کم بتن مورد استفاده قرار می گیرد. به این نوع فولاد که در سازه های بتن آرمه به منظور فراهم نمودن شرایط فوق الذکر مورد استفاده قرار می گیرد میلگرد گویند.

باید توجه داشته باشید که قیمت ها در این کشور چندان واقعی نبوده و صادرکنندگان نباید ملاک صادرات خود را قیمت های رایج در بازار این کشور قرار دهند. نکته دیگری که لازم است در خصوص صادرات به این کشور بدانید شرایط خاص و بسیار سنگین مالیات در این کشور بوده که به صورت ماهیانه دریافت می گردد. مشکل مالیاتی یکی از معضلات بزرگ صادرکنندگان میلگرد به کشور ترکیه می باشد. If you have any sort of concerns pertaining to where and the best ways to make use of تیراهن, تیراهن you could call us at the page. بنابراین لازم است پیش از شروع تجارت در خصوص این مشکل با متخصصان حرفه ای صادرات مشاوره کنید.

پیش بینی صادرات ورق فولادی تا افق ۱۴۰۴
براساس متغیرهای گوناگون چندین پیش بینی برای صادرات محصولات فولادی به شرح زیر وجود دارد
گزینه اول: در صورتی که سهم صادرات به تولید مطابق با متوسط سهم این شاخص در سال های ۹۴، ۹۵، ۹۶ و ۹۷ باشد (سال هایی که بیشترین صادرات در ایران رخ داده است) صادرات به میزان ۱۵٫۵ میلیون تن خواهد رسید.
گزینه دوم: تیر آهنآهن در صورتی که سهم صادرات به تولید در ایران مطابق با سهم در بازارهای جهانی باشد صادرات به ۹٫۹ میلیون تن خواهد رسید.
گزینه سوم: براساس روش حداکثر پتانسیل صادراتی ( بر مبنای سابقه تجاری ایران و بازارهای هدف) پتانسیل کشور در صادرات فولاد ۱۰٫۵ میلیون تن خواهد شد.
گزینه چهارم: قیمت تیر آهنآهن در سند چشم انداز تاکید شده است که ایران در افق ۱۴۰۴ باید ۲۰ میلیون تن صادرات داشته باشد.
براساس گزینه اول پیش بینی صادرات که بر مبنای سهم صادرات به تولید چهار سال اخیر کشور محاسبه شده است، انتظار می رود روند صادرات در ورق های فولادی مطابق نمودار زیر باشد.

صادرات ورق گالوانیزه
در حال حاضر دو کشور چین و کره جنوبی بزرگ ترین صادرکنندگان ورق گالوانیزه در جهان می باشند به طوری که آمار صادرات این کشورها طی سال های اخیر ۲۷ و ۱۰ درصد بوده است. پس از این دو کشور ایتالیا و بلژیک با آمار بالای صادرات ورق گالوانیزه مطرح می باشند. به طور کلی بیشترین تولید این محصول در آسیا بوده و ایران نیز به عنوان یک کشور آسیایی رتبه خوبی در زمینه تولید و صادرات ورق های گالوانیزه دارد هرچند به دلایل مختلفی طی سال های اخیر آمار صادرات این محصول در کشور کاهش یافته به طوری که به حدود ۱۸ هزار تن رسیده است. بیشترین مقصد صادرات این ورق ها به کشور عراق می باشد و پس از آن این رتبه به کشورهای افغانستان؛ ترکمنستان و ارمنستان تعلق می گیرد. با این حال میزان واردات محصولات فولادی در کشور عراق به دلیل درگیری جنگ کاهش یافته و این امر تاثیر زیادی بر بازارهای صادراتی ایران گذاشته است. با افزایش قوانین سختگیرانه در حوزه صادرات ایران طی چندین سال اخیر با کاهش شدید صادرات روبرو شده ایم و امید است شرایط صادرات به زودی تسهیل یابد. مجموعه مرکزآهن همواره در تلاش است تا این مسیر را برای شما عزیزان هموار سازد.

در صورتی که گزینه دوم صادرات مد نظر قرار گیرد (صادرات ایران مطابق با نرم جهانی باشد) آن گاه طبق برآورد انجام شده در سال ۱۳۹۴، باید میزان صادرات محصولات تخت در سال ۹۷ برابر با ۲۷۴۸ هزار تن و در افق ۱۴۰۴ نزدیک به ۷٫۵ میلیون تن باشد که در سال ۱۳۹۷ کمتر از رقم فوق محقق شده است.